© 2001-2017

PYRLANDIA BOOGIE

webmaster Marcin Michalak

Spadochronowa strefa zrzutu Pyrlandia Boogie

15 minut lotu na 4000 metrów - 60 sekund swobodnego spadania z prędkością przekraczającą 200 km/h. Skok tandemowy to początek podniebnej przygody. To najprostsza, najszybsza i najbezpieczniejsza forma zapoznania się ze swobodnym spadaniem, lataniem na czaszy, sportem spadochronowym. Skok w tandemie zapewni Ci ogromną ilość nowych doznań i emocji, będzie niezapomnianą pamiątką.

SKOKI TANDEMOWE

Celem kursu jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne do samodzielnego skakania ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Podczas szkolenia student uczy się stabilnej sylwetki w powietrzu, nabywa podstawowych umiejętności poruszania się w trakcie swobodnego spadania, samodzielnego otwarcia spadochronu, pilotowania go oraz lądowania.

KURS AFF -

ACCELERATED FREEFALL

Nasza strefa stwarza doskonałe warunki do doskonalenia swoich umiejętności. Nasi instruktorzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem, realizując programy szkoleniowe zarówno dla skoczków, którzy dopiero zakończyli szkolenie AFF jak i tych, którzy skaczą regularnie od dłuższego czasu. Pyrlandia Boogie otwarta jest na nowych uczestników. Serdecznie zapraszamy początkujących i doświadczonych skoczków.

DOSZKALANIE

Czarna otchłań i brak punktów odniesienia - nocnego latania nie można porównać do niczego, co wiąże się ze skokami w dzień.

SKOKI NOCNE

SKOKI ZIMOWE

PODARUJ VOUCHER NA SKOK

Nasza strefa wykonuje skoki spadochronowe przez cały rok, nawet gdy na 4000 metrów panuje temperatura poniżej -35°C.

Idealnym sposobem na sprawienie niecodziennego prezentu bliskiej osobie jest wykupienie vouchera na skok tandemowy.

 
X
Password:
Wrong password.